Архімандрит Онуфрій очолив богослужіння у Свято-Покровському храмі с. Родатичі з нагоди храмового свята

14 жовтня 2021 року Божого, у день свята Покрови Пресвятої Богородиці, у Свято-Покровському храмі с. Родатичі Городоцького району Львівської області відбулись урочисті богослужіння.

З нагоди престольного свята у храмі було відслужено Божественну Літургію, яку на запрошення настоятеля храму протоієрея Мирослава Мартиника очолив намісник Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських Могилах архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні запрошеного духовенства.

За Літургією було піднесено особливі молитви за Україну та українських воїнів, а також за всіх парафіян храму, які на чолі з настоятелем ревно дбають про красу дому Господнього.

Після відпусту Літургії отець-архімандрит звернувся до присутніх зі словами вітання з нагоди престольного свята храму. Подякувавши настоятелеві за запрошення та привітавши присутнє духовенство і вірян зі святом отець-намісник виголосив повчальну проповідь про значення свята Покрови Пресвятої Богородиці та побажав усім, щоб як колись Пресвята Богородиця заступилась за свій народ так і нехай  сьогодні покриє своїм омофором наше українське військо, щоб  наші воїни в скорому часі здобули перемогу над ворогом і на нашій землі Українській запанували мир і спокій.

У свою чергу настоятель храму подякував о. Онуфрію та всьому духовенству за спільну молитву.

По завершенні богослужіння духовенством було відслужено водосвятний молебень та освячено вітражі на вікнах храму, після чого всіх присутніх було окроплено освяченою водою.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського

чоловічого монастиря на Повстанських могилах