Архімандрит Онуфрій очолив богослужіння у Свято-Миколаївському монастирі

11 вересня 2021 року Божого, у день коли православні християни згадують Усікновення глави Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, на запрошення намісника Свято-Миколаївського монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда), намісник Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря, очолив Божественну Літургію святителя Іоана Златоустого з нагоди престольного свята нижнього храму обителі.

Отцю Онуфрію за богослужінням співслужили намісник Свято-Миколаївського монастиря архімандрит Меркурій (Бікіра), ігумен Миколай (Хмарний), ієромонах Даниїл (Шишканинець), братія обителі та запрошене духовенство.

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі.

Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів та про припинення згубної пошесті (епідемії).

На завершення відбувалася Панахида на якій молилися за всіх невинно убієнних, тих що знайшли свій останній спочинок у підземеллі під монастирем в роки Другої світової війни та за всіх спочилих у стінах монастиря.

На сам кінець отець Онуфрій привітав отця Меркурія, братію та парафіян монастиря з престольним святом нижнього  храму, і подякував усім присутнім за спільну молитву.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах