Архімандрит Онуфрій взяв участь в чині оновлення храму в Оженіно

26 липня 2021 року, в день Собору архангела Гавриїла, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав Свято-Михайлівську парафію с. Оженіно Острозького благочиння. Саме в цей день громада відзначила свій храмовий відпуст.

На церковному подвір`ї архіпастиря зустріли місцеві парафіяни, які піднесли архієрею коровай і квіти.

У храмі до архієрея звернувся настоятель протоієрей Юрій Андрощук, який запросив архіпастиря очолити Божественну літургію, та звершити чин оновлення храму.

За богослужінням владиці співслужив намісник Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда), благочинний Острозького благочиння протоієрей Юрій Лукашик, благочинний Здолбунівського благочиння протоієрей Павло Джура, благочинний Корецького благочиння протоієрей Іоан Мациканич, настоятель храму протоієрей Юрій Андрощук, настоятель студентсько-викладацького храму на честь преподобного Федора Острозького, Національного університету «Острозька академія» протоієрей Василій Жуковський та прибуле духовенство.

За богослужінням були піднесені додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та прохання про подолання епідемії короновірусу.

Під час Малого входу архієпископ Іларіон, з благословення Блаженнійшого Митрополита Епіфанія, нагородив протоієрея Юрія Андрощука черговою богослужбовою нагородою – правом носіння митри, а священик Юрій Божук був піднесений до сану протоієрея.

Після літургії владика Іларіон привітав настоятеля і громаду з храмовим відпустом та відзначив активних парафіян Архієрейськими благословенними грамотами.

В свою чергу протоієрей Юрій Андрощук подякував архіпастирю та духовенству за спільну молитву.

За матеріалами: Пресслужби Рівненської єпархії