Архімандрит Онуфрій співслужив архієпископу Нестору у Петро-Павлівському храмі с. Буцнів

11 липня 2021 року, у третю неділю після П’ятидесятниці, напередодні свята славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла, у с. Буцнів відзначили 130-річчя храму.

З цієї нагоди у храмі свв. апп. Петра і Павла відбулося архієрейське богослужіння. Архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор у співслужінні численного духовенства освятив новий престол і звершив чин освячення храму.

Його Високопреосвященству співслужили протоієрей Олег Гах – настоятель храму свв. апп. Петра і Павла с. Буцнів, секретар єпархіальної ради Тернопільської єпархії; архімандрит Онуфрій Ляда – намісник Свято-Воскресенського Гурбинського чоловічого монастиря на повстанських могилах Рівненської єпархії; протоієрей Борис Солтис – настоятель храму свв. благ. кнн. Бориса і Гліба м. Тернопіль, обласний благочинний Тернопільської єпархії;  протоієрей Мирон Гах – настоятель храму Покрови пресвятої Богородиці с. Мишковичі, духівник Тернопільської єпархії; протоієрей Андрій Шкварок – настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Стінка, благочинний Бучацького району; протоієрей Назарій Дадак – настоятель храму св. рівноап. кн. Володимира м. Івано-Франкове, благочинний Яворівського району Дрогобицько-Самбірської єпархії, військовий капелан; протоієрей Руслан Притула – настоятель храму свв. вмчч. Бориса і Гліба та св. архістратига Божого Михаїла м. Тернопіль, економ Тернопільської єпархії; протоієрей Василь Мариновський – настоятель храму Святої Трійці м. Микулинці; протоієрей Михайло Кокора – настоятель храму Воздвиження ЧЖХГ с. Романівка Теребовлянського благочиння, військовий капелан; протоієрей Миколай Ковалик – настоятель храму вв. вмч. Димитрія Солунського с. Застав’є та св. Іоанна Предтечі с. Баворів Тернопільського благочиння; протоієрей Василь Дідик – настоятель храму Святої Трійці на Божій Горі та храму Вознесіння Господнього смт Вишнівець; протоієрей Володимир Гуменний – настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці с. Гаї Шевченківські; протоієрей Миколай Зінкевич – настоятель Свято-Троїцького духовного центру м. Тернопіль; протоієрей Володимир Зубілевич – ключар кафедрального собору свв. рівноап. Костянтина і Єлени м. Тернопіль, завідуючий єпархіальної канцелярії; протоієрей Богдан Заяць – клірик Свято-Троїцького духовного центру; протоієрей Григорій Нецкар – клірик Свято-Троїцького духовного центру; протоієрей Сергій Росіцький – клірик храму св. вмч. Пантелеймона м. Тернопіль, секретар єпархіальної канцелярії.

На запричасному з благословення Владики Нестора отець Онуфрій виголосив повчальне слово.

З благословення митрополита Київського і всієї України Епіфанія владика Нестор нагородив жертводавців і меценатів: протоієрея Мирона Гаха – орденом св. вмч. Юрія Переможця; народного депутата, засновника компанії «Агропродсервіс» Івана Чайківського – орденом св. вмч. Юрія Переможця; генерального директора компанії «Агропродсервіс» Андрія Барана - орденом Свт. Миколая Чудотворця; директора ТОВ ТЕП «Галтранс», м. Львів,  Івана Хромчака – орденом свт. Миколая Чудотворця; директора ПАП «Буцнівське» Івана Лаця - медаллю св. арх. Михаїла; підприємця Василя Мурмилу - медаллю св. арх. Михаїла.

Благословенною митрополичою грамотою з відзнакою нагороджено протоієрея Олега Гаха.
Благословенними митрополичими грамотами також відзначено релігійну громаду, хор, братство і сестринство, паламарів храму свв. апп. Петра і Павла с. Буцнів, церковного скарбника Ольгу Бойко, регента церковного хору Володимира Щотчука, старших братів храму Михайла Климка та Володимира Хлопецького, старших сестриць храму Анну Зубкович та Лідію Мікулу.

Прес-служба Тернопільської єпархії