Вітання архімандриту Онуфрію з нагоди Дня тезоіменитства від братії та кліру Гурбинського монастиря

Свято-Воскресенський Гурбинський чоловічий монастир на Повстанських могилах


Ваше Високопреподобіє,
дорогий наш отче Онуфрію!


Древня мудрість каже: «Нехитра справа йти прокладеною стежкою, набагато ж важче, але водночас і надзвичайно почесно є прокладати шлях самому». Саме другий спосіб мандрівки своїм життям Ви, дорогий отче Онуфрію, обрали ставши монахом. Ви обрали прокладання собі шляху до спасіння через духовне терня, через бур’яни, через безліч різних перешкод. Але цей спосіб водночас є і надзвичайно почесним і надзвичайно важливим, бо тим шляхом, який Ви прокладаєте, йдете до спасіння не лише Ви, але й братія нашого Гурбинського монастиря, десятки й сотні парафіян, прихожан та прочан цієї святої обителі. Саме всю цю паству Ви ведете за собою до Царства Божого будучи добрим священиком, порадником та помічником, взірцем благочестя та зразком для наслідування у вірі в Христа, в надії на Боже милосердя і допомогу, у любові до Бога і до ближніх.

Сьогодні Свята Православна Церква вшановує пам’ять Вашого небесного покровителя преподобного Онуфрія Великого, який також свого часу обрав надзвичайно важкий спосіб прокладання шляху до спасіння, але й водночас привів і продовжує ним вести до Христа Спасителя численну кількість людей. Беручи з нього приклад Ви, дорогий отче-наміснику, невпинно продовжуєте розбудовувати Гурбинську обитель незважаючи на всі перешкоди. 

Нині ми бачимо як наполегливо працюєте Ви над побудовою ще одного храму обителі на честь святителя Спиридона Тримифунтського незважаючи на всі фінансові та інші труднощі покладаючи надію на Бога. Без перебільшення можемо сказати, що Ви є гідним послідовником свого небесного покровителя у справі молитви і діяннях во спасіння душ людських.

Тому сьогодні у цей святковий день Вашого тезоіменитства бажаємо Вам здоров’я і Божого благословення за молитвами Вашого небесного покровителя преподобного Онуфрія Великого!

Нехай Всещедрий і Всемилостивий Господь благословляє кожен крок Вашого монашого та священичого шляху допомагаючи долати усі духовні та фізичні перешкоди на шляху до спасіння Вашого та Вашої численної пастви!

Благодественного і мирного життя Вам, всечесний отче-наміснику, дорогий наш архімандрите!

Многая і благая літа!

З повагою та любов`ю у Христі Ісусі
Вашого Високопреподобія смиренні послушники
братія та клір
Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря
на Повстанських могилах