Монастирське богослужіння у неділю 7-му після Пасхи, свв. отців І Вселенського собору.

13 червня 2021 року Божого, у неділю 7-му після Пасхи, свв. отців І Вселенського собору, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку чолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ігумена Луки (Зань), ієромонаха Нектарія  (Мчедлідзе), ієрея Сергія Баранецького  та протодиякона Андрія Бурдика .

За Літургією підносилися традиційні прохання та молитви про припинення згубної пошесті (епідемії), за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України. Особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів.

Повчальну проповідь, з благословення отця-намісника, виголосив о. Андрій.

По завершенні Літургії до вірян звернувся о. Онуфрій, подякував присутнім за спільну молитву та привітав з Воскресним днем.

Завершилися богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах