Архімандрит Онуфрій співслужив архієпископу Іларіону у Свято-Вознесенському храмі міста Дубно

В четвер, 10 червня 2021 року, Православна Церква відзначила одне із дванадесятих свят – Вознесіння Господнє.

В цей день архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав Свято-Вознесенську парафію міста Дубно (Підборці).

У місцевому храмі, з нагоди престольного свята, а також 170 річниці храму, 25 річниці переходу громади до Помісної Української Православної Церкви та 20 річниці служіння на парафії протоієрея Василія Лозинського, владика Іларіон очолив урочисту Божественну літургію.

Під час богослужіння архієрею співслужив настоятель храму, благочинний Дубенського благочиння протоієрей Василій Лозинський, намісник Гурбинського чоловічого монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда), намісник Дубенського Свято-Миколаївського чоловічого монастиря архімандрит Меркурій (Бікіра) та чисельне духовенство.

За богослужінням разом з громадою молився міський голова Дубна Василь Антонюк.

Під час Малого входу архієпископ Іларіон, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, нагородив ряд священослужителів Дубенського благочиння богослужбовими нагородами. Зокрема протоієрей Олександр Шевчук був нагороджений правом носіння митри, протоієрей Степан Денисюк правом носіння хреста з прикрасами, а священик Іван Ковальчук був піднесений  до сану протоієрея.

Після Євангельського читання архієрей звернувся до пастви з повчальним словом.

По завершенні літургії відбувся хресний хід навколо храму з читанням Євангелія та окропленням вірних освяченою водою.

Потім владика Іларіон привітав настоятеля та громаду з престольним святом і ювілейними датами, та з благословення Предстоятеля відзначив хор і активних парафіян Митрополичими благословенними грамотами.

У свою чергу протоієрей Василій Лозинський подякував архіпастирю і духовенству за візит та звершену ними молитву.

Закінчилось богослужіння уставним многоліттям.

За матеріалами прес-служби Рівненської єпархії.