Архімандрит Онуфрій очолив богослужіння в Свято-Іоано-Золотоустівському монастирі м. Львова

6 червня 2021 року Божого, у неділю 6-ту після Пасхи, про сліпого, у Свято-Іоано-Золотоустівському монастирі міста Львова було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку чолив намісник Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських Могилах  архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Кипріана (Лозинського), ігумена Луки (Зань), прот. Назарія Гнатіва, протодиякона Володимира Віняра та духовенства храму.

За Літургією підносилися традиційні прохання та молитви про припинення згубної пошесті (епідемії), за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України. Особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів.

По завершенні Літургії до вірян з повчальним словом звернувся о. Кипріан, подякував братії, присутнім за спільну молитву та привітав з Воскресним днем.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах