Монастирське богослужіння у неділю 5-ту після Пасхи, про самарянку

30 травня 2021 року Божого, у неділю 5-ту після Пасхи, про самарянку, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку чолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ігумена Луки (Зань), ієромонаха Нектарія  (Мчедлідзе),  ієрея Сергія Баранецького, ієромонаха Іллі (Соцького) та протодиякона Андрія Бурдика.

За Літургією підносилися традиційні прохання та молитви про припинення згубної пошесті (епідемії), за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України. Особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів.

Повчальну проповідь, з благословення отця-намісника, виголосив о. Андрій.

По завершенні Літургії до вірян звернувся о. Онуфрій, подякував присутнім за спільну молитву та привітав з Воскресним днем.

Завершилися богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах