Богослужіння у неділю 4-ту після Пасхи, про розслабленого

23 травня 2021 року Божого, у неділю 4-ту після Пасхи, про розслабленого, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку чолив з благословення намісника монастиря архімандрита Онуфрія (Ляди) ігумен Лука (Зань) у співслужжінні ієромонаха Нектарія  (Мчедлідзе),  ієрея Сергія Баранецького та ієромонаха Іллі (Соцького).

За Літургією підносилися традиційні прохання та молитви про припинення згубної пошесті (епідемії), за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України. Особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів.

По завершенні Літургії до вірян звернувся о. Сергій, подякував присутнім за спільну молитву та побажав гарного Воскресного дня.

Завершилися богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах