Монастирське богослужіння в день перенесення мощів свт. Миколая із Мир Лікійських у Барі (1087)

22 травня 2021 року Божого, в день перенесення мощів свт. Миколая із Мир Лікійських у Барі (1087) ,  у головному  храмі обителі було відслужено Божественну Літургію, яку очолив  намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ігумена Луки (Зань), ієромонаха Нектарія (Мчедлідзе), ієрея Сергія Баранецького та ієромонаха Іллі (Соцького).

За богослужінням було піднесено особливі молитви за визволення від нашестя чужинців та за українських воїнів, які захищають волю і незалежність нашої Держави на Донбасі.

По завершенні Літургії братією монастиря  було відслужено молебень до святителя Миколая.

В кінці молебню отець Онуфрій, виголосив проповідь, привітав усіх присутніх з святковим  днем, та подякував за спільну молитву.

Прес-Служба Свято-Воскресенського

чоловічого монастиря на Повстанських Могилах