Монастирське богослужіння у неділю 2-гу після Пасхи

9 травня 2021 року Божого у неділю 2-гу після Пасхи, Томину, неділю Антипасхи, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку чолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ігумена Луки (Зань), ієромонаха Нектарія (Мчедлідзе), ієромонаха Іллі (Соцького) та ієрея Сергія Баранецького.

За Божественною Літургією були піднесені особливі прохання про припинення згубної пошесті (епідемії), за мир та єдність в Україні та за воїнів, які захищають волю та незалежність нашої Держави.

В кінці літургії отець Онуфрій, виголосив повчальну проповідь, подякував усім за спільну молитву та привітав усіх з неділею Антипасхи.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
монастиря на Повстанських могилах