Вітання отцю Луці з возведенням у сан ігумена

Ваше Високопреподобіє,
дорогий отче Луко!

У цей Пасхальний день, у Світлий Понеділок, з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія священноархімандритом нашої Гурбинської обителі Високопроесвященнійшим архієпископом Іларіоном Вас було піднесено до сану ігумена.

Разом з усією повнотою Православної Церкви ми щиро вітаємо Вас із цією знаменною подією у Вашому духовному житті та усі разом викликуємо «Аксіос!»

Бажаємо Вам сили і наснаги у Вашому служінні Богові та у праці в Його Винограднику.

Нехай завжди буде приємною Богові Ваша молитва, нехай добрим і рясним урожаєм на ниві Господній проростають слова Ваших проповідей, а Воскреслий Христос Бог наш нехай благословить Вас трудитися на цьому поприщі у доброму здоров`ї упродовж многих і благих літ!

З повагою та любов`ю у Христі Ісусі
архімандрит Онуфрій,
намісник Свято-Воскресенського монастиря
з братією та кліром Гурбинської обителі