Архієпископ Іларіон очолив урочисті богослужіння з нагоди престольного свята Свято-Воскресенського собору

3 травня 2021 р., у Світлий Понеділок, своє храмове свято відзначила Свято-Воскресенська громада міста Рівне. З цієї нагоди у Свято-Воскресенському кафедральному соборі була відслужена Божественна Літургія, яку очолив керуючий Рівненською єпархією, священноархімандрит Гурбинського монастиря, Високопреосвященнійший архієпископ Іларіон.

Владиці співслужив благочинний Свято-Воскресенського собору протоієрей Сергій Лучанін, намісник Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда), насельник цієї  ж обителі ієромонах Лука (Зань) та клірики Свято-Воскресенського і Свято-Покровського кафедральних соборів м. Рівне.

Під час Малого входу Його Високопреосвященство, з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, підніс насельника Свято-Воскресенського Гурбинского монастиря ієромонаха Луку (Заня) до сану ігумена.

За Літургією архіпастир прочитав молитву про припинення епідемії.

Після запричасного стиха благочинний кафедрального храму протоієрей Сергій Лучанін прочитав Пасхальне послання архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона.

По завершенні Ллітургії відбувся Хресний хід навколо собору, по завершенні якого архіпастир подякував духовенству і парафіянам за спільну молитву та привітав кліриків собору і парафіян із храмовим святом.

Завершилось святкове богослужіння уставним многоліттям.

За матеріалами прес-служби Рівненської єпархії