Богослужіння в день свята Входу Господнього у Єрусалим

25 квітня 2021 року, у неділю шосту Великого посту, Квітну або Вербну, у день свята Входу Господнього у Єрусалим, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського чоловічого монастиря на Повстанських Могилах було відслужено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого.

Богослужіння очолив намісник обителі архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Нектарія (Мчедлідзе), ієромонаха Іллі (Соцького) та ієрея Сергія Баранецького.

За Божественною Літургією були піднесені особливі прохання про припинення згубної пошесті (епідемії), за мир та єдність в Україні та за воїнів, які захищають волю та незалежність нашої Держави.

Цього дня монастирський храм був наповнений великою кількістю вірян, значна частина яких  приступили до таїнств сповіді та Причастя Святих Христових Таїн.

По завершенні Літургії отець Онуфрій звернувся до присутніх з повчальним словом.

Також за давньою церковною традицією після Літургії духовенством було звершено чин освячення і благословення вербових гілок - символу пальмового віття, яким вітали Христа у Єрусалимі.

Після освячення вербу було роздано усім присутнім вірянам, яких також було помазано благословенним єлеєм.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах