5-та річниця освячення Свято-Воскресенського храму. Святкові Богослужіння у Лазареву суботу

П`ять років тому, 23 квітня 2016 року Божого, у Лазареву суботу, було освячено головний Свято-Воскресенський храм Гурбинського чоловічого монастиря на Повстанських могилах. Щороку з цієї нагоди саме у Лазареву суботу склалася традиція урочистими богослужіннями згадувати цю знаменну подію в житті Гурбинської обителі.

Так само і цього року, 24 квітня 2021 року Божого (11 квітня ст.ст.), у Лазареву суботу, у зазначеному Свято-Воскресенському храмі відбулися святкові богослужіння.

Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого очолив намісник Гурбинського монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда), якому співслужили насельники обителі ієромонах Лука (Зань), ієромонах Марк (Лісний) та ієромонах Ілля (Соцький).

Особливі молитви за Літургією було піднесено за усіх жертводавців та фундаторів, усіх, хто долучився до будівництва та облаштування Свято-Воскресенського храму.

Багато присутніх вірян приступили до Таїнства Сповіді та причастили Небесних і Животворчих Таїн Тіла і Крові Христових.

З благословення намісника до вірян з повчальним словом на Лазареву суботу звернувся ієромонах Марк.

Після Літургії духовенством було відслужено святковий молебень за Україну з піднесенням прохань за українських воїнів та за визволення нашої Держави від нашестя чужинців. Також посилені молитви було піднесено за визволення українського народу та всього людства від пошесті згубної, яка сьогодні шириться світом.

По закінченні богослужінь до вірян та духовенства з вітальним та повчальним словом звернувся архімандрит Онуфрій. Отець-намісник привітав усіх з першим ювілеєм з дня освячення Свято-Воскресенського храму, подякував усім присутнім за спільну молитву та виголосив повчальну проповідь.

Завершилися урочистості уставним многоліттям.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах