Монастирське богослужіння у 4-ту неділю Великого Посту, в день пам`яті преподобного Іоана Ліствичника

11 квітня 2021 року Божого, у неділю 4-ту Великого Посту, в день пам`яті преподобного Іоана Ліствичника у Свято-Воскресенському храмі Гурбинської обителі було звершено Божественну Літургію святителя Василія Великого яку очолив богослужіння намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) якому співслужили ієромонах Лука (Зань), ієрей Сергій Баранецький та ієромонах Ілля (Соцький).

За Божественною Літургією були піднесені особливі прохання про припинення згубної пошесті (епідемії), за мир та єдність в Україні та за воїнів, які захищають волю та незалежність нашої Держави.

Під час сьогоднішніх богослужінь, як і щодня, було звершено поминання всіх імен з онлайн-записок, поданих напередодні. Нагадуємо, що онлайн-записки для молитви за здоров`я та за упокій можна подати на нашому сайті за адресою http://monastyr.rv.ua/?info=724

З повчальним словом до присутніх вірян, з благословеня намісника, звернувся отець Сергій.

Прес-служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах