Прочани зі Львова відвідали Гурбинську обитель

11 квітня 2021 року Божого (28 березня ст.ст.), у суботу 4-тої седмиці Великого Посту, пам`ять преподобномученика Євстратія Києво-Печерського, у Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було відслужено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив намісник обителі архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Іллі (Соцького).

За богослужінням молилися прочани з м. Львова, які прибули цього дня на прощу до Гурбинського монастиря, на чолі з настоятелем храму на честь ікони Пресвятої Богородиці "Всецариці" митрофорним протоієреєм Володимиром Бачинським, секретарем Львівсько-Сокальської єпархії.

Після богослужіння отець-намісник звернувся до прочан з вітальним та повчальним словом, подякував за спільну молитву та ознайомив зі святинями Гурбинського монастиря.

Також отець-архімандрит провів для паломників екскурсію монастирем, прочани відвідали Меморіал Героїв Гурбинського бою, криївку-музей, ознайомилися з побутом монахів.

На завершення о. Володимир від імені прочан подякував наміснику та братії за теплий прийом, звершене богослужіння та екскурсію.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах