Архімандрит Онуфрій очолив чин похорону Олега Олександровича Тищенка

6 квітня 2021 року Божого на Здолбунівському кладовищі було поховано  новопредставленого Олега Олександровича Тищенка, директора Здолбунівського районного історико-краєзнавчого музею, який помер вранці того дня від ускладнень, викликаних COVID-19.

Очолив чин похорону та погребіння намісник Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських могилах архімандрит Онуфрій (Ляда). За богослужінням йому співслужили насельник обителі ієромонах Марк (Лісний), настоятель Свято-Онуфріївського храму с. Дермань протоієрей Тарас Гордон та настоятель Петро-Павлівського храму м. Здолбунова протоієрей Віталій Петрюк.

Попрощатися з покійним та віддати йому останню шану на кладовище прийшли його рідні, побратими, колеги по роботі, близькі та знайомі, представники місцевих органів влади, громадські та політичні діячі.

Олег Олександрович був відомим істориком, журналістом, краєзнавцем, активним громадським діячем, дослідником історії Здолбунівщини. Він був справжнім патріотом України і великий внесок зробив зокрема у дослідження подвигу Героїв Гурбинського бою та воїнів Української повстанської армії загалом. За його авторства було випущено книгу «Гурби: квітень 1944», великий внесок його був у розбудові Меморіалу Героїв Гурбинського бою, а у 2020 році на Гурбах за його активної участі було оновлено та відкрито для відвідувачів повстанську криївку-музей.

Виголосивши проповідь отець Онуфрій від імені братії Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря також висловив щирі співчуття рідним і близьким покійного та усьому Здолбунівському краєві, вірним сином якого був покійний Олег Олександрович.

Отець-архімандрит також запевнив, що братія Гурбинського монастиря завжди пам`ятатиме про покійного і повсякчасно підноситиме до Бога молитви, щоб Господь упокоїв безсмертну душу новопредставленого раба Божого Олега в оселях праведників, де немає ні смутку, ні зітхання, але життя безкінечне!

Вічная пам`ять Вам, Олеже Олександровичу!

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах