Монастирське богослужіння в день свята Богоявлення

19 січня 2021 року Божого (6 січня ст.ст.), в день свята Богоявлення, Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, у головному храмі Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських Могилах було звершено Божественну літургію.

Богослужіння очолив намісник обителі архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієрея Сергія Баранецького, ієромонаха Іллі (Соцького) та протодиякона Андрія Бурдика.

Цього зимового дня багато вірних прийшли до храму, щоби взяти участь в святочному Богослужінні і набрати Богоявленської води – Святої Агіасми.

Після заамвонної молитви духовенством на середині храму було звершено чин Великого Йорданського освячення води, по закінченні якого отець Онуфрій із братією окропили святою водою всіх присутніх.

На завершення отець-намісник звернувся до вірян з повчальним та вітальним словом.

Прес-служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах