Архімандрит Онуфрій співслужив митрополиту Олександру за нічними богослужіннями у день свята Обрізання Господнього

14 січня 2021 року Божого (1 січня ст.ст.), у день свята Обрізання по плоті Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа та пам`яті святителя Василія Великого та святителя Петра Могили, на запрошення митрополита Переяславського і Вишневського Олександра та з благословення священноархімандрита Гурбинського монастиря Високопреосвященнійшого архієпископа Іларіона намісник Свято-Воскресенського монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) взяв участь у всенічному бдінні та нічній Божественній Літургії святителя Василія Великого у Свято-Воскресенському храмі м. Корець.

Очолив богослужіння на своїй малій батьківщині Високопреосвященнійший Владика Олександр.

Йому також співслужили настоятель храму протоієрей Іоан Мациканич та економ Переяславсько-Вишневської єпархії ієромонах Вікентій (Козак).

За богослужінням були вознесені молитви як за здоров`я всіх воїнів, захисників української держави, так і за спокій тих, хто віддав своє життя за волю і незалежність України. Також була піднесена молитва за швидке припинення пандемії.

Наприкінці богослужіння Його Високопреосвященство митрополит Олександр привітав усіх присутніх в храмі зі святами.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах