Божествення літургія в день памяті святої Великомучениці Варвари

17 грудня 2020 року, в день памяті святої великомучениці Варвари у Свято-Воскресенськму монастирі на Повстанських Могилах було відслужено Божественну літургію яку очолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Марка (Лісного), та ієромонаха Іллі (Соцького).

За літургією були піднесені додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя ворожого.

По завершенні Літургії братія відслужила водосвятний молебень та окропила усіх освяченою водою.

На сам кінець отець Марк воголосив повчальну проповідь, привітав усіх присутніх зі святковим днем та подякував за спільну молитву!

ДОВІДКА: Джерело Святої Великомучениці Христової Варвари розташоване неподалік монастиря у мальовничому куточку урочища Гурби.

Багато років з нього б`є цілюща кришталево чиста свята вода, яка, за молитвами Святої Великомучениці Варвари, несе людям благодать та зцілення від недугів.

Запрошуємо усіх благоговійно з молитвою споживати цей дар Божий та отримувати через заступництво Великомучениці Варвари здоров`я душі і тіла, просвічення розуму, укріплення душевних і тілесних сил та безмежні щедроти від Всемилостивого Господа!

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"