На Гурбах розпочато роботи по заливанню фундаменту храму на честь святителя Спиридона

Цього тижня, у понеділок 14 грудня 2020 року Божого, у Свято-Воскресенському монастирі розпочато роботи по заливанню фундаменту нового храму на честь святителя Спиридона єпископа Тримифунтського, наріжний камінь якого було закладено Предстоятелем Православної Церкви України Блаженнійшим Митрополитом Епіфанієм цього року під час його Першосвятительських відвідин Гурбинської обителі.

Дякуємо усім, хто долучився і долучається до цієї Боговгодної справи!

У свою чергу ми постійно інформуватимемо про хід будівництва нової святині нашого монастиря.

Також нагадуємо, що цьогорічне вшанування пам`яті святителя Спиридона Тримифунтського буде звершене 25 грудня 2020 року Божого за участі архієреїв Православної Церкви України.

Запрошуємо усіх долучитися до спільної молитви!

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах