Архімандрит Онуфрій взяв участь у Божественній літургії та панахиді у 40-й день з часу упокоєння протоієрея Ігора Загребельного

Свято-Воскресенський Гурбинський чоловічий монастир на Повстанських могилах

11 грудня 2020 року, у Свято-Димитрівському храмі с. Семидуби Дубенського району, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, очолив Божественну літургію та панахиду за новопреставленим протоієреєм Ігорем Загребельним, благочинним Дубенського районного благочиння. Саме в цей день виповнилось 40 днів з дня його упокоєння.

 

За богослужінням владиці співслужили архімандрит Онуфрій (Ляда) намісник Свято-Воскресенського чоловічого монастиря, благочинні Рівненської єпархії, намісники монастирів та чисельне духовенство єпархії.

 

У своєму слові архієрей наголосив, що протоієрей Ігор Загребельний завжди був у пошані, бо володів прекрасними людськими рисами. Він допомагав тим, хто мав у цьому потребу, вболівав за становлення Помісної Української Церкви та брав активну участь у її утвердженні.

 

«Ми завжди підносимо молитву за нього, щоби Господь простив йому усі провини вільні і невільні, та оселив його душу в оселях праведних»  – зокрема сказав у проповіді архієпископ Іларіон.


 За матеріалами прес-служби Рівненської єпархії