Священноархімандрит Гурбинського монастиря очолив Божественну Літургію в обителі у співслужінні архієпископа Нестора

Свято-Воскресенський Гурбинський чоловічий монастир на Повстанських могилах
5 грудня 2020 року Божого (22 листопада ст.ст.), у суботу 26-ої седмиці після П`ятдесятниці, післясвято Введення у храм Пресвятої Богородиці, день пам`яті свв. апостолів від 70-х Филимона та ін., Гурбинський Свято-Воскресенський монастир відвідало духовенство Тернопільської єпархії на чолі зі своїм керуючим Високопреосвященним архієпископом Тернопільським і Кременецьким Нестором.

Супроводжував гостей керуючий Рівненською єпархією, священноархімандрит Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря Високопресвященний архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон. В самій обителі високих гостей зустрічав намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда).

Свій візит прочани розпочали Божественною Літургією святителя Іоана Золотоустого в головному Свято-Воскресенському храмі монастиря, яку очолив Його Високопреосвященство Владика Іларіон у співслужіння Високопресвященнійшого Владики Нестора.

Співи за Літургією виконував братський хор монастиря.

Під час Літургії особливі молитовні прохання було піднесено за мир в Україні, за перемогу українського війська над супротивниками та окупантами, а також за визволення людства від пошесті згубної, яка сьогодні охопила весь світ.

По завершенні Літургії зі словами вітання до духовенства на чолі з Владикою Нестором звернувся Високопреосвященний архієпископ Іларіон.

У свою чергу Владика Нестор від імені прочан висловив свою вдячність за спільну молитву Владиці Іларіону та братії монастиря і на знак подяки подарував Гурбинській обителі частичку мощей святого мученика Трифона Фригійського, який постраждав за віру Христову у місті Нікеї в 250 році від Р.Х.

Після богослужіння отець Онуфрій ознайомив гостей зі святинями, якими багатий Свято-Воскресенський храм, розповів про історію будівництва храму та загалом комплексу Гурбинського монастиря і мемораілу пам`яті Героїв Гурбинського бою.

Також прочани відвідали новозбудовану реконструйовану криївку-музей, де мали змогу впритул ознайомитися з побутом повстанців та з експонатами, пов`язаними із визвольною боротьбою українського народу проти московських та німецьких окупантів.

На завершення архімандрит Онуфрій запросив гостей на чолі з Високопреосвященними Владиками відвідати трапезну обителі та підкріпити свої сили монастирським частуванням.

Перед від`їздом Владика Нестор ще раз подякував за теплий прийом та побажав Божого благословення і успіху братії монастиря у розбудові обителі.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах