Ігумен Лука (Зань)

Свято-Воскресенський Гурбинський чоловічий монастир на Повстанських могилах

Ігумен Лука (в миру Максим Вікторович Зань), народився 30 січня 1993 р.н. в сім`ї православних християн у смт. Млинів (Рівненської області).

 У 1999 році пішов на навчання до першого класу загально-освітньої школи смт. Млинова, яку успішно закінчив у 2010 році.

 Цього ж року вступив на навчання до Рівненської Духовної семінарії УПЦ КП яку закінчив у 2014 році. Цього ж року поступив на Магістратуру до Київської Православної Богословської Академї УПЦ КП.

 Починаючи з 2007 року до 2010 року прислуговував у храмі Покрови Пресвятої Богородиці смт. Млинів.

 12 грудня 2015 року Божого, Високопреосвященнішим архієпископом Рівненським і Острозьким Іларіоном Священноархімандритом Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах" був ПОСТРИЖЕНИЙ У ЧЕРНЕЦТВО з іменем Лука на честь апостола і євангелиста Луки (пам`ять 31 жовтня).

 20 грудня 2015 року Божого, за Божественною Літургією у Свято-Воскресенському кафедральному соборі  м. Рівне Високопреосвященнішим архієпископом Іларіоном рукоположений в сан ІЄРОДИЯКОНА.

 17 січня 2016 року Божого, за Божественною Літургією у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Рівне Високопреосвященнійшим Іларіоном рукоположений в сан ІЄРОМОНАХА.

 2 травня 2016 року Божого, за Божественною Літургією у Свято-Воскресенському кафедральному соборі  м. Рівне до дня свята Пасхи Високопреосвященнійшим Іларіоном нагороджений правом носіння НАПЕРСНОГО ХРЕСТА.