Архімандрит Онуфрій взяв учась в освячені новозбудованого храму у Ярославичах

Свято-Воскресенський Гурбинський чоловічий монастир на Повстанських могилах

26 вересня 2020 року, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, з архіпастирським візитом відвідав громаду на честь Різдва Пресвятої Богородиці у селі Ярославичі Млинівського району. 

 

Цей день став особливо пам`ятним у житті парафії, адже архіпастир перед початком літургії звершив чин освячення новозбудованого храму, який став духовною святинею для громади. 

 

За богослужінням владиці співслужив намісник Свято-Георгіївського чоловічого монастиря архімандрит Софроний (Бордюк), намісник Свято-Воскресенського чоловічого монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда),  благочинний Млинівського благочиння протоієрей Володимир Левандовський, настоятель храму протоієрей Роман Старик, намісник Хрестовоздвиженського чоловічого монастиря ігумен Миколай (Хмарний) та запрошена духовенство.

 

На Малому вході архієпископ Іларіон, з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія возвів до сану протоієрея священика Івана Орла.

 

За літургією була піднесена молитва про визволення від нашестя чужинців, а також всеукраїнська молитва про позбавлення від епідемії коронавірусу.

 

За Божественною літургією владика звершив дияконську хіротонію над студентом Рівненської духовної семінарії Романом Смагою.

 

Прикінці відправи архіпастир звернувся до вірян із проповіддю, в якій наголосив на важливості події освячення храму для мешканців села, оскільки в ньому люди віднайдуть розраду і втіху у всіх життєвих обставинах.

 

На завершення архієрей відзначив високими церковними відзнаками благодійників, які потрудитися при будівництві храму. Зокрема Сергій Костючко та Володимир Голуб були удостоєні орденів святого архістратига Михаїла другого ступеня, а Алла Костючко  та  Ярослава Острожчук орденів святої рівноапостольної княгині Ольги.

 

Ряд меценатів та активних парафіян були відзначені Архієрейськими благословенними грамотами.

 

Завершилось богослужіння уставним многоліттям.

 За матеріалми прес-служби Рівненської єпархії