Богослужіння в день Винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього, а також день семи мчч. Маккавеєвих

Свято-Воскресенський Гурбинський чоловічий монастир на Повстанських могилах
Ввечері 13 серпня 2020 року Божого, напередодні свята Винесення чесних древ животворчого Хреста Господнього та пам`яті сімох старозавітніх мучеників Маккавеєвих, матерi їхньої Соломонiї та учителя їхнього Єлеазара (166 р. до Р. Х.) у Свято-Воскресенському Гурбинському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було звершено святкове всенічне бдіння.

За всенічним бдінням після великого славослів`я під спів Трисвятого урочисто було винесено та покладено на тетраподі посеред храму для поклоніння та вшанування вірними Хрест Господній. Відразу після урочистого винесення Хреста було звершено поклоніння Чесному і Животворчому Древу Господньому зі співом "Хресту Твоєму поклоняємось, Владико..."

Вранці 14 серпня 2020 року Божого в головному храмі монастиря було відслужено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив намісник монастиря Архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань) та ієромонаха Іллі (Соцького).

За богослужінням були піднесені додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та прохання про подолання розділення Української Православної Церкви.

По завершенні богослужіння братія освятивятила зілля, яке цього дня за давньою українською церковною традицією принесли до храму парафіяни.

Після окроплення святою водою прихожан, отець намісник звернувся до присутніх з повчальним словом, подякував братії й усім присутнім за спільну молитву та привітав усіх зі святом. Також о. Онуфрій нагадав усім про початок Успенського посту побажавши провести його в духовній радості та молитві і сповненим належних для посту справ.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах