Богослужіння в день памяті Собору архістратига Михаїла та інших Небесних сил безплотних

21 листопада 2015 року Православна Церква відзначає Собор Архістратига Божого Михаїла та всіх Небесних Сил безплотних.

В цей день, - свята Собору Архістратига Божого Михаїла , у Свято-Воскресенському монастирі на Повстанських Могилах було звершено урочисте богослужіння яке очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда).

За літургією були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та про подолання розділення Української Православної Церкви.

По завершенні богослужіння було відслужено молебень перед іконою святого архістратига Михаїла.

По закінченню молебню отець намісник виголосив повчальну проповідь, привітав братію, іменинників, прихожан зі святковим днем та помазав усіх присутніх освяченим єлеєм.

Також цього дня на запрошення прот. Тараса Варварука, намісник монастиря відвідав Свято-Михайлівський храм смт. Млинів, де за Божественною Літургією співслужив благочинному Млинівського благочиння прот. Володимиру Лівандовському та собору духовенства які в цей день прибули на храмове свято.

По завершенні богослужіння було відслужено святковий молебень.

В кінці молебню, настоятель храму прот. Тарас Варварук, подякував духовенству, гостям та всім присутнім за спільну молитву і привітав усіх з храмовим святом.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"