Ієрей Сергій Баранецький

Свято-Воскресенський Гурбинський чоловічий монастир на Повстанських могилах
Народився 13 травня 1974 року в с. Чотирбоки, Шепетівського р-ну, Хмельницького обл.

Студент Рівненської Духовної Семінарії.

Хіротонію в САН ДИЯКОНА звершив священноархімандрит Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах Високопреосвященний архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон 31 березня 2018 року Божого (18 березня ст.ст.), у Лазареву суботу, після попереднього постригу у чтеці та іподияконської хіротесії за Божественною Літургією у головному храмі обителі.

25 грудня 2018 року Божого, у день пам`яті святителя Спиридона Тримифунтського, нагороджений правом носіння подвійного ораря.

15 лютого 2019 року Божого, у день свята Стрітення Господнього, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон звершив хіротонію диякона Сергія Баранецького у САН ПРЕСВІТЕРА за Божественною Літургією у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Рівне.

29 квітня 2019 року Божого, у Світлий понеділок, за Божественною Літургією у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м. Рівне архієпископом Іларіоном нагороджений правом носіння КАМИЛАВКИ.

1 грудня 2019 року Божого, за Божественною Літургією у Свято-Михайлівському храмі с. Буща архієпископом Іларіоном нагороджений правом носіння НАПЕРСНОГО ХРЕСТА.