Архімандрит Онуфрій очолив святкове богослужіння у Свято-Троїцькому храмі с. Соколя

Свято-Воскресенський Гурбинський чоловічий монастир на Повстанських могилах

05 червня 2023 року Божого, у День Святого Духа з нагоди престольного свята у Свято-Троїцькому храмі села Соколя Золочівського району  було звершено урочисте богослужіння.

Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого очолив намісник Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських Могилах архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні благочинного Буського благочиння прот. Петра Салабая, насельника Гурбинського монастиря ігумена Луки (Зань), настоятеля храму прот. Петра Майби та запрошеного духовенства.

За Літургією особливі прохання лунали за визволення України від навали московських окупантів, за воїнів, що землю українську захищають у нинішній нелегкій боротьбі за збереження волі і незалежності нашої Держави, за всіх поранених та полонених, за всіх українців, що постраждали у цій страшній війні.

Цього святкового дня до присутніх з повчальним та вітальним словом звернувся отець Онуфрій.

По завершенні богослужіня духовенством було відслужено водосвятний молебень.  

На завершення отець-намісник від імені духовенства подякував настоятелю, парафіянам за запрошення а усім присутнім за спільну молитву.

В свою чергу настоятель храму прот. Петро Майба також привітав усіх зі святом і висловив щиру подяку прибулому духовенству, парафіяльному хору і усім присутнім вірянам за спільну молитву.

Також усіх присутніх було окроплено освяченою водою.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського 

чоловічого монастиря на Повстанських могилах