Монастирське богослужіння у 3-тю неділю Великого Посту, Хрестопоклонну

Свято-Воскресенський Гурбинський чоловічий монастир на Повстанських могилах

Ввечері 18 березня 2023 року Божого, напередодні неділі 3-ої Великого Посту, у Гурбинському Свято-Воскресенському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було звершено всенічне бдіння, яке з благословення намісника, очолив ієромонах Ілля (Соцький).

 Під час всенічного бдіння, згідно Церковного Уставу, після великого славослів`я, під спів трисвятої пісні «Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас» на тетрапод урочисто було винесено для поклоніння Чесний і Животворчий Хрест Господній.

 19 березня 2023 року Божого, у неділю 3-тю Великого Посту, Хрестопоклонну, в Свято-Воскресенському храмі Гурбинської обителі було звершено Божественну Літургію святителя Василія Великого яку очолив  намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) якому співслужили ігумен Лука (Зань) та ієрей Сергій Баранецький.

 За Божественною Літургією були піднесені особливі прохання про припинення війни, за мир та єдність в Україні та за воїнів, які захищають волю та незалежність нашої Держави.

З повчальним словом до присутніх вірян звернувся намісник монастиря отець Онуфрій.

На завершення духовенство та віряни під спів «Хресту Твоєму поклоняємось, Владико,...» звершили поклоніння Чесному Хресту.

 

Прес-служба Свято-Воскресенського

чоловічого монастиря на Повстанських Могилах