Архімандрит Онуфрій очолив недільне богослужіння в Свято-Покровському храмі с. Родатичі

Свято-Воскресенський Гурбинський чоловічий монастир на Повстанських могилах

22 січня 2023 року Божого  у неділю 32-гу після П`ятидесятниці, після Богоявлення у Свято-Покровському храмі села Родатичі (Львівсько-Сокальська єпархія) було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого.

На запрошення настоятеля храму  прот. Мирослава Мартиника, богослужіння цього недільного дня очолив намісник Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських Могилах архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ігумена Луки (Зань), прот. Мирослава Мартиника та ієрея Павла Ковальського.

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів.

Після відпусту отець Онуфрій звернувся до присутніх з повчальним словом. Подякувавши отцю-настоятелю та духовенству за теплий прийом та гарну спільну молитву.

У свою чергю отець-настоятель подякував отцю-наміснику та братії за очолене ними спільне богослужіння та за слова вітання.

Також цього дня архімандрит Онуфрій помазав всіх присутніх єлеєм.

Завершилися богослужіння уставним многоліттям.

 Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського

чоловічого монастиря на Повстанських могилах