Монастирське богослужіння у день свята Обрізання Господнього

Свято-Воскресенський Гурбинський чоловічий монастир на Повстанських могилах

14 січня 2023 року Божого (1 січня ст.ст.), у день свята Обрізання Господнього, пам`ять святителів Василія Великого, архієпископа Кесарії Каппадокійської, і святителя Петра Могили, митрополита Київського і Галицького та всієї Руси, у Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено святкові богослужіння.

Богослужіння очолив намісник Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських Могила архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ігумена Луки (Зань) та ієромонаха Євсевія (Качмара). 

У цей перший день Нового 2023 року Божого за юліанським календарем багато присутніх приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Пречистих і Животворчих Таїн Тіла і Крові Христових.

Після Літургії духовенством було відслужено молебень на Новий Рік, у якому возносилась подяка Богові за прожитий рік та підносилися особливі прохання за благополуччя, мир і злагоду, за добробут українського народу.

Після молебню традиційними українськими новорічними віншуваннями та засіваннями духовенство привітало усіх присутніх вірян.

Цього святкового дня проповідь про свято Обрізання Господнього та про святителів Василія Великого і Петра Могили як приклад для наслідування виголосив архімандрит Онуфрій.

Також цього дня слова вітань лунали для іменинників, а особливо для регента хору п. Валентини Бартошенко, яка кілька днів тому відзначала свій день народження. На знак подяки за її труди о.Онуфрій вручив їй просфору.

Завершилися богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Свято-Воскресенського 

Гурбинського монастиряна Повстанських Могилах