Архімандрит Онуфрій взяв участь у святковій літургії з нагоди Дня тезоіменитства єпископа Матфея

29 листопада 2022 року, коли церква вшановує святого апостола і євангелиста Матфея, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський молитовно відзначив День свого тезоіменитства.

В цей день Божественну літургію Святителя Іоана Золотоустого владика Матфей очолив у кафедральному соборі Різдва Христового м.Володимир.

Його Преосвященству співслужили : секретар єпархіального управління прот. Юрій Зінчук, намісник Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських могилах, єпархіальний благочинний прот. Андрій Мельничук, районні благочинні, духовенство собору та запрошене духовенство.

На малому Вході архієрей нагородив провом носіння подвійного орара диякону Роману Віслобоку.

Після Богослужіння був відслужений святковий молебень, а по завершенні від духовенства архієрея привітав секретар єпархіального управління прот. Юрій Зінчук, зачитавши вітальний лист.

В свою чергу Його Преосвященство подякував духовенству за вітання та спільну молитву.

Далі владика Матфей приймав вітання від прихожан та гостей, які прийшли привітати свого архіпастиря.

За матеріалами: Володимир-Волинської єпархії