Монастирське богослужіння у 21-шу неділю після Пятидесятниці

06 листопада 2022 року Божого, у неділю 21-шу після П`ятидесятниці,  у храмі на честь преподобного Онуфрія Великого Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Євсевія (Качмара) та протодиякона Андрія Бурдика.

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів.

Недільну проповідь виголосив отець Андрій.

По завершенні богослужіння отець Онуфрій, привітав усіх присутніх з воскресним днем, та подякував усім присутнім за спільну молитву.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах