Монастирське богослужіння в 20-ту неділю після Пятидесятниці

30 жовтня 2022 року Божого у неділю 20-ту після П`ятидесятниці  у храмі святого Онуфрія Великого, Гурбинського монастиря ,було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ігумена Луки (Зань), ієрея Сергія Баранецького та ієродиякона Євсевія (Качмара).

Традиційно додаткові прохання було піднесено за припинення війни, визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів.

По завершенні богослужіння отець Сергій, виголосив повчальну проповідь, привітав усіх присутніх з воскресним днем, також усім присутнім подякував за спільну молитву.

Також цього недільного дня братія звершила Чин благословення подружжя в день 25-ти ліття шлюбного життя.

Дякуємо родині Середюків Станіславу та Неонілі за ікону Св. Спиридона Тримифунтського як дарунок для Гурбинського монастиря.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського

монастиря на Повстанських могилах