Монастирське богослужіння в 19-ту неділю після Пятидесятниці

23 жовтня 2022 року Божого у неділю 19-ту після П`ятидесятниці  у храмі святого Онуфрія Великого, Гурбинського монастиря ,було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ігумена Луки (Зань), проієрея Романа Сєткіна, ієромонаха Іллі (Соцького) та ієродиякона Євсевія (Качмара).

Традиційно додаткові прохання було піднесено за припинення війни, визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів.

По завершенні богослужіння отець Онуфрій, виголосив повчальну проповідь, привітав усіх присутніх з воскресним днем, також усім присутнім подякував за спільну молитву.

Братією монастиря і прибувшим на молитву духовенством було відслужено панахиду, біля могили новопредставленого ієромонаха Марка (Лісного) в 40-вий день.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського

монастиря на Повстанських могилах