Чин похорону та погребіння новопреставленого ієромонаха Марка (Лісного)

Свято-Воскресенський Гурбинський чоловічий монастир на Повстанських могилах
15 вересня 2022 року Божого, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря після відправи заупокійної Божественної Літургії було звершено Чин похорону новопреставленого ієромонаха Марка (Лісного).

Відправу Літургії очолив благочинний Здолбунівського благочиння протоієрей Павло Джура.

Йому співслужили намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда), братія та клір монастиря, а також прибуле духовенство Рівненської та Львівської єпархій, які приїхали віддати шану спочилому та провести його безсмертну душу в блаженну останню путь.

Попрощатися з о. Марком до Гурбинського монастиря прибули також численні віряни з навколишніх сіл, з міст Рівного та Здолбунова, прочани з інших областей.

На запричасному слово пам`яті про отця Марка виголосив настоятель Свято-Онуфріївського храму с. Дермань протоієрей Тарас Гордон.

По завершенні Літургії до монастиря прибув керуючий Рівненською єпархією, священноархімандрит Гурбинської обителі Високопреосвященнійший архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, який очолив Чин похорону.

По завершенні Чину похорону Його Високопреосвященство звернувся до присутніх зі словами глибокого співчуття та добрими спогадами про новопреставленого ієромонаха Марка.

Після останнього цілування труну з тілом спочилого під спів трисвятої пісні "Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас" було тричі обнесено навколо Свято-Воскресенського храму після чого було принесено на місце вічного спокою біля стін цього ж храму, поруч із могилою першого намісника монастиря ігумена Антонія.

Владика Іларіон очолив Чин погребіння новопреставленого ієромонаха Марка та прочитавши прощальну молитву і передавши його тіло землі запечатав гріб до другого пришестя Христового.

Царство Небесне і Вічная Пам`ять новопредставленому ієромонаху Марку!

Нехай Господь упокоїть його душу в оселях праведників!

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах