Панахида за упокій душі новопреставленого ієромонаха Марка (Лісного)

Ввечері 14 вересня 2022 року Божого до головного храму Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських Могилах було привезено труну з тілом новопреставленого насельника обителі ієромонаха Марка (Лісного).

Учинивши всі приготування згідно Уставу та традицій проводу монаха в останню путь духовенством Рівненської єпархії було звершено заупокійну панахиду, відправу якої очолив благочинний Здолбунівського благочиння протоієрей Павло Джура.

Йому співслужили намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда), насельники обителі та прибуле духовенство.

По завершенні богослужіння о. Павло звернувся до до присутніх зі словами співчуття та пам`яті про новопредставленого ієромонаха Марка, після чого духовенством було розпочато традиційне для похорону священнослужителів читання Євангелія.

Завтра, 15 вересня 2022 року Божого, о 9:00 у Свято-Воскресенському храмі монастиря буде звершено заупокійну Божественну Літургію, після якої - Чин похорону та погребіння новопредставленого отця Марка.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах