Архімандрит Онуфрій очолив чин похорону над загиблим воїном України

13 серпня 2022 року Божого, у Свято-Михайлівському храмі с. Буща Мізоцької територіальної громади провели в останній путь Героя землі Української, її вірного захисника, Боднар Миколу Володимировича, який віддав своє життя захищаючи свободу і Незалежність України від російського окупанта.

Чин похорону очолив намісник Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських Могмлах архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні благочинного Здолбунівського благочиння прот. Павла Джури, настоятеля храму прот. Петра Майби та прибулого духовенства.

Коли ховаєш воїна, то розумієш, що ховаєш одного з найкращих синів України.

Важко знайти слова розради, окрім як скласти велику подяку і низько вклонитися батькам, які гідно виховали свою дитину. Дякуємо і тобі, наш воїне, віримо, що ти перейшов до Небесних Осель, бо як і інші Герої ти сповнив найвищу любов, поклавши життя своє за братів-українців!

Вічная тобі пам’ять наш Герою.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах