Намісник монастиря співслужив архієпископу Іларіону у Свято-Покровському соборі

07 серпня 2022 року, у восьму неділю після П’ятидесятниці, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон очолив Божественну літургію у Свято-Покровськомукафедральному соборі м.Рівне.

За богослужінням владиці співслужив архімандрит Кіріон (Інасарідзе), архімандрит Онуфрій (Ляда) та клірики кафедрального храму.

Архієрейська відправа транслювалась в прямому ефірі телеканалу РІВНЕ 1.

Під час літургії лунали особливі молитовні прохання за воїнів які захищають Україну, за владу і народ, та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.

Окрім того, архіпастир возніс молитву про звільнення України від нашестя чужинців.

Після Євхристичного канону архієпископ Іларіон звершив дияконську хіротонію над іподияконом Євгенієм Петрушином, випускником Рівненської духовної семінарії.

Пресслужба Рівненської єпархії

фото Василь Мосійчук