Архімандрит Онуфрій очолив недільне богослужіння у Свято-Успенському храмі с. Кам`янобрід

31 липня 2022 року Божого (18 липня ст.ст.), у неділю 7-му після П’ятдесятниці, на яку також випала цьогоріч пам’ять святих отців шістьох Вселенських соборів, намісник Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських Могилах архімандрит Онуфрій (Ляда) очолив недільне святкове богослужіння у Свято-Успенському храмі с. Кам`янобрід Яворівського району Львівської області.

За богослужінням отцю-архімандриту співслужили насельник Гурбинської обителі ігумен Лука (Зань), настоятель Свято-Покровського храму с. Родатичі протоієрей Мирослав Мартиник, настоятель Свято-Успенського храму с. Кам`янобрід протоієрей Роман Гладкий та протодиякон Андрій Бурдик.

Особливої урочистості богослужінню надало те, що цього дня Свято-Успенський храм поповнився великою святинею, адже від імені братії Гурбинського монастиря о. Онуфрієм до храму у подарунок було привезено ікону з частичкою нетлінних мощей святого великомученика і цілителя Пантелеімона.

Хресною ходою та мелодійним звучанням благовісту церковних дзвонів парафіяни зустріли свою нову святиню, яку духовенством урочисто було занесено до храму, після чого було відслужено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого.

За Літургією особливі прохання лунали за визволення України від навали московських окупантів, за воїнів, що землю українську захищають у нинішній нелегкій боротьбі за збереження волі і незалежності нашої Держави, за всіх поранених та полонених, за всіх українців, що постраждали у цій страшній війні.

Після відпусту Літургії до вірян з повчальним словом звернувся архімандрит Онуфрій. Отець-намісник наголосив на важливості твердої віри та постійного звертання до Бога, зокрема сердечною короткою Ісусовою молитвою "Господи Ісусе Христе, помилуй нас!" подібно до нинішніх євангельських  сліпців, які виголошували ці слова та отримали за свою віру високу винагороду у вигляді зцілення. Як приклад твердості віри для наслідування отець-намісник навів також і віру святого великомученика і цілителя Пантелеімона, який за свої страждання за Христа отримав не лише вінець вічної слави, але й особливість заступництва і допомоги у важких ситуаціях зі здоров`ям.

У свою чергу настоятель храму о. Роман подякував отцю Онуфрію за звершене богослужіння та цей великий і цінний у духовному сенсі подарунок для Свято-Успенського храму. На знак пошани, братньої любові та подяки отець-настоятель підніс отцю архімандриту просфору.

Також о. Роман висловив подяку меценатам храму та особливо привітав ювілярку п. Христину, активну парафіянку та сестрицю Свято-Успенського храму, з Днем народження.

Виголосивши уставні многоліття духовенством було відслужено акафіст до святого великомученика і цілителя Пантелеімона перед новою святинею храму, а всіх вірян було помазано благословенним єлеєм.

Також на згадку про нинішню урочисту подію кожен міг отримати іконку святого великомученика і цілителя Пантелеімона освячену біля його нетлінних мощей.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах