Монастирське богослужіння у неділю 6-ту після П`ятидесятниці

24 липня 2022 року Божого у неділю 6-ту після П`ятидесятниці і святої Рівноап. Ольги, княгині Київської  у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ігумена Луки (Зань), ієромонаха Іллі (Соцького) та ієродиякона Євсевія (Качмара).

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів.

Після літургії братія відслужила  молебень.

По завершенні богослужіння отець Онуфрій, виголосив повчальну проповідь, привітав усіх присутніх іменинників з днем ангела та воскресним днем, і подякував присутнім за спільну молитву.

На завершеня всіх присутніх вірян було помазано освяченим єлеєм.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
монастиря на Повстанських могилах