Монастирське богослужіння у неділю 5-ту після П`ятидесятниці

17 липня 2022 року Божого у неділю 5-ту після П`ятидесятниці  у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ігумена Луки (Зань) та ієродиякона Євсевія (Качмара).

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів.

По завершенні богослужіння отець Онуфрій, виголосив повчальну проповідь, привітав усіх присутніх з воскресним днем, також усім присутнім подякував за спільну молитву.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
монастиря на Повстанських могилах