Архімандрит Онуфрій взяв участь у святковій божественній літургії в монастирі на честь Собору святих 12-ти апостолів м. Володимир-Волинський

13 липня 2022 року, чоловічий монастир на честь Собору святих 12-ти апостолів м. Володимир-Волинський відзначив храмове свято.

Архієрейську літургію у домовому храмі монастиря звершили керуючий єпархією Преосвященний єпископ Матфей та митрополит Переяславський і Вишневський Олександр (Драбинко).

Архієреям співслужили: настоятель монастиря ігумен Трофим, архімандрит Онуфрій (Ляда) намісник Свято-Воскресенського Гурбинського чоловічого монастиря на Повстанських Могилах (Рівненська єпархія), архімандрит Маркіян (Львівська єпархія) та запрошене духовенство.

По завершенні молитви владика Матфей подякував владиці Олександру за те, що прибув розділити радість свята, митрополит Олександр теж подякував за запрошення і теплу зустріч.

В свою чергу ігумен Трофим подякував усім за спільну святкову молитву.

На завершення усіх вірних було помазано благословенним єлеєм.