Монастирське Богослужіння в день памяті святих першоверховних апостолів Петра і Павла

12 липня 2022 року Божого (29 червня за ст. ст.), у день памяті святих першоверховних апостолів Петра і Павла у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Іллі (Соцького) та ієродиякона Євсевія (Качмара).

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України.

Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів.

Після літургії братія відслужила святковий молебень.

По завершенні богослужіння отець Онуфрій, виголосив повчальну проповідь, привітав усіх присутніх з святковим днем а іменинників з днем Ангела також усім присутнім подякував за спільну молитву.

Завершилось богослужіння молитвою Боже Великий Єдиний нам Україну храни.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
монастиря на Повстанських могилах