Архімандрит Онуфрій очолив богослужіння в с. Тайкури

10 липня 2022 року Божого, у неділю 4-ту після П`ятидесятниці, у Свято-Покровському храмі с. Тайкури було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку на запрошення настоятеля храму прот. Андрія Станіславчука очолив намісник Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських Могилах архімандрит Онуфрій (Ляда).

За Літургією підносилися традиційні прохання та молитви про припинення війни, за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України. Особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів.

По завершенні Літургії до вірян з повчальним словом звернувся отець Онуфрій.

Також отець намісник подякував настоятелю та присутнім за спільну молитву і побажав всім гарного, мирного Воскресного дня.

Наприкінці богослужіння братія звершила панахиду за спокій душ полеглих українських воїнів, невинно убитих мирних жителів України та всіх наших рідних і близьких.

Завершилися богослужіння молитвою Боже Великий Єдиний нам Україну храни.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах