Богослужіння у неділю 4-ту після П`ятидесятниці

10 липня 2022 року Божого, у неділю 4-ту після П`ятидесятниці, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив з благословення намісника монастиря архімандрита Онуфрія (Ляди) ігумен Лука (Зань) у співслужжінні ієрея Сергія Баранецького та ієродиякона Євсевія (Качмара).

За Літургією підносилися традиційні прохання та молитви про припинення війни, за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України. Особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів.

По завершенні Літургії до вірян звернувся о. Сергій, подякував присутнім за спільну молитву та побажав гарного Воскресного дня.

Завершилися богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах