Прочани з Львівщини села Зубра відвідали Гурбинську обитель

9 липня 2022 року Божого (26 червня ст.ст.), у суботу вдень пам`ять Прп. Давида Солунського, у Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було відслужено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку з благословення намісника монастиря архімандрита Онуфрія (Ляди) очолив прот. Ігор Цимбала.

За богослужінням молилися прочани з с.Зубра, які прибули цього дня на прощу до Гурбинського монастиря, на чолі з настоятелем храму на честь рівноапостольного князя Володимира Великого митрофорним протоієреєм Ігорем Цимбалою.

Після богослужіння отець-намісник звернувся до прочан з вітальним та повчальним словом, подякував за спільну молитву та ознайомив зі святинями Гурбинського монастиря.

Також отець-архімандрит провів для паломників екскурсію монастирем, прочани відвідали Меморіал Героїв Гурбинського бою, криївку-музей, ознайомилися з побутом монахів.

На завершення о. Ігор від імені прочан подякував наміснику та братії за теплий прийом, звершене богослужіння та екскурсію.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах